Musika

Acceso adaptadoAbandoibarra 23:30

Zapatua 19
Zea Mays

Domeka 20
Amaral

Astelehena 21
Antonio Orozco

Martitzena 22
Vanesa Martín

Eguaztena 23
B.O.S & Consorcio

Eguena 24
Esne Beltza

Barikua 25
M Clan

Zapatua 26
21:00 Go!Azen
23:30 Kiko Y Shara

Plaza Barria 23:30

Zapatua 19
Puerto Candelaria

Domeka 20
XXVI Bilbo Reggae Splash: Don Carlos

Astelehena 21
Septeto Nabori

Martitzena 22
Fatty Farmers

Eguaztena 23
Gozategi 25 Urte + Invitados

Eguena 24
Málaga Flamenca

Barikua 25
Travellin´ Brothers All Stars + I. Forsman + J.T. Lauritsen + A. J. Forest + F. Simón

Zapatua 26
Freedonia

Pergola

Zapatua 19
21:00 A 22:30 Dj Luis Carlos del Pozo
23:30 Pablo Abraira

Domeka 20
12:00 Gau Pasa
21:00 A 22:30 Dj Luis Carlos del Pozo
23:30 Formula 70/80 (Guillermo Garmendia)

Astelehena 21
12:00 Beti Aurrera & Azul Bilbao
21:00 A 22:30 Dj Luis Carlos del Pozo
23:30 Bilbao La Nuit + Asier Bilbao Show

Martitzena 22
12:00 Los Txikis
21:00 A 22:30 Dj Luis Carlos del Pozo
23:30 Mariachi Imperial

Eguaztena 23
12:00 5 Bilbainos
21:00 A 22:30 Dj Luis Carlos del Pozo
23:30 Noche de Habaneras. Rondalla Jus la Rotxa

Eguena 24
12:00 Gau Pasa
21:00 A 22:30 Dj Luis Carlos del Pozo
23:30 Noche de Boleros, Jueves de Boleros

Barikua 25
12:00 Beti Aurrera & Azul Bilbao
21:00 A 22:30 Dj Luis Carlos del Pozo
23:30 The Groovies

Zapatua 26
12:00 Los Txikis
21:00 A 22:30 Dj Luis Carlos del Pozo
23:30 Boney M

Domeka 27
12:00 5 Bilbainos

Areatza, gaupasak 23:15 y 01:45

Zapatua 19
Nueva Avenida

Domeka 20
Oxabi

Astelehena 21
Luhartz

Martitzena 22
Élite

Eguaztena 23
Kosmos

Eguena 24
Élite

Barikua 25
Akerbeltz

Zapatua 26
Banda Norte

Bilborock “Pop-Rock-aren XXXII. Erakustaldia” 20:00

Zapatua 19
Larregi // Kurixe (Euskal Rocka)

Domeka 20
Shintoma // Xpresidentx (Hip-Hop Rap // Rock Alternativo)

Astelehena 21
Lorelei Green // Ellas (Pop Rock)

Martitzena 22
Mikel Uraken // James Room & Weird Antiqua (Folk // Rock de Raiz)

Eguaztena 23
Ozhen // El Capitan Elefante (Rock Melódico // Indie -Rock)

Eguena 24
Coffeine // Insensathors (Metal Melódico // Stoner Hard Rock)

Barikua 25
Late To Scream // Dethlirium (Post Metal // Thrash-Core)

Zapatua 26
Mi Dulce Geisha // Fetitxe (Rock Metal Alternativo)

Acceso adaptadoGizakunde Eliza 20:30

Zapatua 19
Lirikoa: N. Intxausti, M. Nogales, A. Viribay Soprano, Mezzosoprano eta Piano

Domeka 20
Haize Eta Zur: Txistu Eta Marinba

Astelehena 21
Retorica 2 Bibolin

Martitzena 22
Ivon e Ivet Frontela “Cuba En Dos Pianos”

Eguaztena 23
Favola D´Argo 6 Musikari: Sopranoa, 2 Bibolin, Txelo, Kontrabaxua Eta Klabea

Eguena 24
Soinuaren Bidaia: Tronboia, Piano, Biola y Sopranoa

Barikua 25
Abreu Soka Laukotea (Musikeneren Eskutik) 4 Musikari

Zapatua 26
Thinking Brass 5 Musikari: 2 Tronpeta, Tronboia, Tronpa Eta Tuba

Acceso adaptadoEuropa Parkea 24:00

Eguaztena 23
Morat

Eguena 24
Astenagusidance (Máxima FM)

Barikua 25
Adi Bilbao & Megastar

Zapatua 26
Green Valley


Legenda:

Acceso adaptado  Egokitutako lekuak.